BEZPEČNOST DOMOVA. ALE JAK ZAČÍT?!

Vítejte ve světě zabezpečovací techniky a moderních technologií. Těší mě, že jste spolu s námi na palubě, že se vidíme, a že se tu budeme pravidelně setkávat. Abyste na palubě vydrželi a žádný vítr v podobě ztráty nadšení a nedostatku soustředění vás z ní neshodil, bude fajn, když si společně povíme a vysvětlíme, proč je dobré se na cestu k bezpečnému domovu vydat.


ZEPTÁM SE VÁS, ALE HLAVNĚ SE ZEPTEJTE I VY SAMI SEBE

  • Co je doopravdy vaším cílem?
  • V čem si chcete usnadnit život?
  • Co pro vás znamená bezpečí?
  • Je pro vás z hlediska potřeb člověka pocit bezpečnosti vnímanou nezbytností?
  • Pokud ano, bude nám to ve vodách zabezpečovacích technologií dobře šlapat.

Proč jsem pro vás tuto plavbu připravil?

Cílem je, vysvětlit vám, jak uvažovat o bezpečnosti jako takové. Uměli se zorientovat  v oblasti zabezbezpečovací techniky a naučili se vnímat, že pocit bezpečnosti je zhlediska potřeb člověka nezbytností. Dnešní inteligentní technologie vás ochrání nejen před vloupáním, zaplavením, požárem nebo oxidem uhelnatým (CO), ale dokáží také vytvořit chytrou a bezpečnou domácnost.  V jaké fázi se nacházíte? Jak o bezpečnosti přemýšlíte?

Možná, že nemáte ani ponění o tom, že nějaké zabezpečovací systémy existují, anebo o tom i víte, ale zatím to pro vás není nutnost.Třeba v tomto směru nemáte zatím vůbec žádnou potřebu a jste s tím happy. 

Nezapomeňte, že Bezpečný domov tvoříte vy, já vám mohu pomoci, inspirovat, motivovat.

TAK JEŠTĚ JEDNOU: VÍTEJTE NA PALUBĚ...


NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

SPECIFICKÁ VIDEA

RADY

TIPY

PRAKTICKÉ MATERIÁLY

PŘÍPADOVÉ STUDIE

NOVÉ TRENDY

EBOOKY

A TÍM PLAVBA NEKONČÍ

Vaše (naše) MISE K BEZPEČNÉMU DOMOVU je série velmi konkrétních specifických videí, rad a tipů pro různé oblasti ochrany zdraví a majetku. Dostanete se k praktickým materiálům, postupům i případovým studiím.

Jsou to nové trendy a poznatky, díky kterým posunete svoji bezpečnost o pořádný krok dopředu.

Nejlépe uděláte, když budete náš web pravidelně sledovat, tak jak jdou jednotlivá témata za sebou, anebo si zkrátka zvolíte to, které vás aktuálně zajímá. Celý projekt je totiž koncipován tak, aby jednotlivé tematické okruhy fungovaly jak samy o sobě, tak komplexně.

Někde pro vás máme připravený i specifický e-book, který si můžete stáhnout, a jít podle něj. Je to jeden ze skvělých způsobů, jak co nejrychleji dostanete do praxe to, co potřebujete.

Možná si přijdete pro jednu radu, ale odejdete od nás s celkovým řešením svého problému.

A to vůbec není špatné, co říkáte?


A KOLIK MĚ TO BUDE STÁT?

Právě teď rozdávám palubní lístky zcela zdarma! Vyžádejte si jeden také pro sebe.