VÍTEJTE ZPĚT V PŘÍSTAVU. JAKÁ BYLA PLAVBA?

Vítám vás zpět z naší společné plavby za bezpečnějším životem. Byla to plavba vskutku zajímavá. Dozvěděli jste se celou řadu informací o tom, co udělat pro zabezpečení své, svého majetku a také svých blízkých. Teď už víte, co všechno můžete udělat pro své bezpečí. A tak vás zvu, abyste šli do akce a podnikly první kroky. Věřím, že nyní už víte, že není radno otázku zabezpečení podceňovat. Také věřím, že celá tato plavba byla zajímavá i pro vás a že si s zní odnášíte spoustu užitečných informací, rad a tipů, že už víte, jak na to. A pokud přeci jen, můžete se kdykoliv vrátit zpět, protože právě na této stránce najdete seznam všech zastávek a můžete se tak jednoduše vrátit k tomu, co vás zajímá. Navíc jako poděkování zato, že jste tu s námi, mám pro vás hned dvě překvapení. Těšíte se? Tak pojďme na to.


Průběh cesty - jsme v cíli
100%

NECHCETE SE DO TOHO POUŠTĚT SAMI? NEMUSÍTE.

Asi už je vám jasné, že zabezpečení v dnešní době není dobré podceňovat. Možná se na to ale sami necítíte, nechce se vám do toho, nebo na to prostě nemáte čas. I to je samozřejmě v pořádku. Pak jsem tu pro vás a rád vám pomohu. Navrhneme spolu řešení namíru tak, aby vyhovovalo vašim potřebám a maximálně splnilo všechny vaše požadavky.

A protože patříte mezi účastníky naší plavby, mám pro vás připravenou možnost bezplatné konzultace, kde probereme vše, co vás bude zajímat a případně se pustíme do akce společně.

A jak dál? Jednoduše vyplňte následující dotazník.


ZDARMA k ebooku Cesta k bezpečnému životu online.

(Běžně 190 Kč s DPH)

JEŠTĚ VÍCE INFORMACÍ PĚKNĚ POHROMADĚ? ANO, V NOVÉM UNIKÁTNÍM EBOOKU POUZE PRO ÚČASTNÍKY PLAVBY.

EBOOK ALARMY DO DOMU/BYTU

Praktický průvodce, který vás naučí, jak řešit bezpečí a ochranu svého vlastního života.

E-book ALARMY DO DOMU/BYTU je šikovný a ve svém oboru ojedinělý průvodce, který vám v několika kapitolách srozumitelně odpovídá na to, jak řešit bezpečí a ochranu vašeho vlastního života. E-book se přitom věnuje především ochraně života, zdraví a samozřejmě majetku.

Jeho autor, expert na zabezpečovací problematiku Štěpán Kucharik se mezi všemi těmi alarmy, detektory či kamerovými systémy pohybuje úctyhodnou řádku let, a tak vám jeho rady usnadní rozhodování.
 Pokud se s ním po cestě k bezpečnému životu nakonec vydáte, nebudete litovat.
A konečně se také dobře vyspíte.

+ BONUS NAVÍC: PŘÍPADOVÉ STUDIE

8 jasných a bezpečných důvodů
proč si  koupit e-book
Alarmy do domu/bytu

 • 1
  E-book vám ukáže směr, kterým se máte vydat, abyste si sami ujasnili, co pro vás vaše vlastní bezpečí znamená.
 • 2
  Dozvíte se, jak správně vybrat požární hlásič (detektor teploty a kouře), nebo plynový detektor, a na co si dát při výběru pozor.
 • 3
  Najdete v něm rady, jak vybrat alarm, a jak s jeho pomocí zabezpečit svůj majetek. Čekají vás konkrétní kroky a realizace.
 • 4
  Myslíte si, že zabezpečit svůj majetek i sami sebe je prostě drahá sranda? Uvidíte, že to tak vůbec být nemusí. Že i levnější alarm z obchoďáku vám může zachránit život.
 • 5
  Jestli se obáváte, že je e-book plný složitých termínů a informací, ze kterých se vám tak akorát zamotá hlava…. Tak to klidně odhoďte všechny pochyby stranou. E-book je lidský, snad i vtipný, jasný a pro každého.
 • 6
  Že máte jen garsonku, a tak vás tohle nezajímá? Tak to by vás mohla přesvědčit jedna z případových studií, které jsou k e-booku dodávány zdarma. Věnuje se zabezpečení i těch nejmenších bytů. Další případové studie ukazují, jak zabezpečit velký byt, rodinný dům nebo firmu.
 • 7
  V e-booku najdete rady, jak vyzrát na drzé zloděje. A budete se cítit bezpečněji.
 • 8
  Otevřete tento ebook dříve, než někdo cizí otevře váš dům/byt :-)