EBOOK CESTA K BEZPEČNÉMU ŽIVOTU ONLINE

Praktický průvodce, který vás naučí, jak řešit bezpečí a ochranu svého vlastního života.

E-book  Cesta k bezpečnému životu online je šikovný a ve svém oboru ojedinělý průvodce, který vám v několika kapitolách srozumitelně odpovídá na to, jak řešit bezpečí a ochranu vašeho vlastního života. E-book se přitom věnuje především ochraně života, zdraví a samozřejmě majetku.

Jeho autor, expert na zabezpečovací problematiku Štěpán Kucharik se mezi všemi těmi alarmy, detektory či kamerovými systémy pohybuje úctyhodnou řádku let, a tak vám jeho rady usnadní rozhodování.
 Pokud se s ním po cestě k bezpečnému životu nakonec vydáte, nebudete litovat.
A konečně se také dobře vyspíte.

+ BONUS NAVÍC: PŘÍPADOVÉ STUDIE

ZDARMA k ebooku Cesta k bezpečnému životu online.

(Běžně 190 Kč s DPH)

8 jasných a bezpečných důvodů
proč si  koupit e-book
Cesta k bezpečnému životu online

 • 1
  E-book vám ukáže směr, kterým se máte vydat, abyste si sami ujasnili, co pro vás vaše vlastní bezpečí znamená.
 • 2
  Dozvíte se, jak správně vybrat požární hlásič (detektor teploty a kouře), nebo plynový detektor, a na co si dát při výběru pozor.
 • 3
  Najdete v něm rady, jak vybrat alarm, a jak s jeho pomocí zabezpečit svůj majetek. Čekají vás konkrétní kroky a realizace.
 • 4
  Myslíte si, že zabezpečit svůj majetek i sami sebe je prostě drahá sranda? Uvidíte, že to tak vůbec být nemusí. Že i levnější alarm z obchoďáku vám může zachránit život.
 • 5
  Jestli se obáváte, že je e-book plný složitých termínů a informací, ze kterých se vám tak akorát zamotá hlava…. Tak to klidně odhoďte všechny pochyby stranou. E-book je lidský, snad i vtipný, jasný a pro každého.
 • 6
  Že máte jen garsonku, a tak vás tohle nezajímá? Tak to by vás mohla přesvědčit jedna z případových studií, které jsou k e-booku dodávány zdarma. Věnuje se zabezpečení i těch nejmenších bytů. Další případové studie ukazují, jak zabezpečit velký byt, rodinný dům nebo firmu.
 • 7
  V e-booku najdete rady, jak vyzrát na drzé zloděje. A budete se cítit bezpečněji.
 • 8
  Otevřete tento ebook dříve, než někdo cizí otevře váš dům/byt :-)