O Štefanovi v 5 bodech 

 • Jsem podnikatel
  se vzděláním v oblasti ochrany majetku a osob. Více, jak 26 let pomáhám lidem a podnikatelům měnit jejich domovy nebo firmy v bezpečné místo.
 • Specialista a poradce
  Jako policejní veterán vysvětluji lidem, že při rozboru bezpečnostních potřeb musí být určeny úseky ochrany, druhy hrozících nebezpečí jejich zdroje a možné následky.
 • AL-TEZA group
  moje firma, záliba mé nadšení vaše bezpečí. Celý byznys jsem vybudoval sám a dodnes podnikám s malým týmem extérních spolupracovníků.
 • Stratég a fanoušek
  objevuji nové bezpečnostní technologie, ale i nové marketingové postupy a sdílím své know-how. Jsem zastáncem chytrých strategií a preferuji jednoduchost a maximální automatizaci.
 • Autor a zakladatel
  projektu Bezpečný domov, bezpečnostní metody ©Security RoadMap a marketingové metody ©Product RouteMap. Od začátku podnikání jsem obsloužil tisíce klientů, kterým jsem pomohl s jejich bezpečností a tím zefektivnit jejich podnikání.

S KÝM JSEM SPOLUPRACOVAL

Pojďme to vytvořit společně

Žádné krabicové řešení pro všechny, ale více stupňový proces rozdělený do 5 kroků, který urychluje proces vašeho zabezpečení. Základní chybou zákazníků  při plánování a uspodářání  jakékoli ochrany je špatná nebo dokonce žádná analýza bezpečnostních potřeb.

Při rozboru musí být definovány úseky ochrany, druhy hrozících nebezpečí, jejich potencionální zdroje a možné následky. Proto jsem vytvořil metodu ©SecurityRoadMap, která  buduje odpovídající bezpečnostní systém na míru:

Ve spolupráci s námi jako BONUS získáte přístup k těm nejlepším nástrojům pro dosažení vytouženého výsledku

Díky tomu už nebudete muset studovat žádné jiné materiály. Dostanete se k praktickým postupům i případovým studiím. Získáte přístup k tématickým okruhům pro různé oblasti bezpečnosti a ochrany majetku. Někde pro vás mám připraveného průvodce, kterého si můžete stáhnout a jít podle něj.

Je to jeden ze skvělých způsobů, jak co nejrychleji dostat do praxe to, co potřebujete. Proč vám to říkám? Jsem podnikatel a markeťák a vydělávám peníze prodejem věcí. Občas se vám pokusím i něco prodat. Ale dříve, než se tak stane, vám budu předávat cenné strategie, obsah, taktiky, které můžete vyzkoušet a použít ZDARMA.

Jste připraveni získat zabezpečení objektu metodou Security RoadMap?

 

Rezervujte si svoji konzultaci práve TEĎ

Jde o 30 minutovou posuzovací konzultaci, kde společně analyzujeme vaši bezpečnost a zjistíme možnosti spolupráce

Myšlenka je taková, že si nakonec řeknete:

,,Člověče, tohle má hlavu a patu tyhle věci mě pomohli. Myslím, že zkusím i placenou službu nebo produkt.“ Docela jednoduché že? Funguje to jako kouzlo. Předveďte i vy vašemu publiku, že o ně upřímně stojíte, že jim dovedete pomoci a pomozte jim. Pokud se obsah z mých bezplatných materiálů bude líbit, pravděpodobně se vám bude líbit i služba placená. A pokud ne, nic se nestane i to je v pořádku.

Přejděte na mou domovskou stránku a přečtěte si některé články na mém webu. Pokud se vám budou líbit přihlašte se k odběru.
Pokud vám pomohou vyřešit problém zvažte nákup mých věcí, když vám udělám nabídku.
Pokud chcete spolupracovat a pomoct s vaší bezpečností nebo marketingem, rezervujte si bezplatný strategický hovor

Docela jednoduché, že?

Děkuji za přečtení stránky a dejte se

do práce!

Štefan Kucharík