Hovoří se o tom, že z hlediska existence a potřeb člověka je pocit bezpečnosti druhou nejdůležitější vnímanou potřebou člověka.

Samotný VÝZNAM SLOVA je však hodně obecný a nekonkrétní. Smysl dostane až tehdy, pokud bude spojen s určitým předmětem. Například věcí, osobou, zájmem nebo jinou skutečností.

"Kdo že to je, tenhle Štěpán Kucharík?"

 • Podnikatel a specialista
  se vzděláním v oblasti ochrany majetku a zdraví osob. Přes 20 let pomáhá lidem a podnikatelům měnit jejich domovy nebo firmy v bezpečné místo.
 • Konzultant internetového marketingu
  Vysvětluje rozdíl mezi marketingem a prodejem. Mezi webem a prodejní cestou zákazníka.
 • AL-TEZA group
  jeho firma jeho záliba jeho nadšení vaše bezpečí. Celý byznys vybudoval sám a dodnes podniká s malým týmem externích spolupracovníků.
 • Stratég a fanoušek
  do online marketingu a nových medií. Preferuje jednoduchost a maximální automatizaci. Objevuje a zkouší nové marketingové strategie a sdílí své know-how.
 • Autor
  článků, eBoků a videí. Tvůrce případových studií projektu bezpečný domov.

Už to dělám nějaký ten pátek

 Od roku 1995 pomáhám podnikatelům s jejich ochranou a zabezpečením. Vzdělávám je, ukazuji jim postupy a tipy, jak pomocí vyspělé, nejmodernější a specializované techniky mohou chránit vše co je pro ně důležité.

A jsem připraven i vám pomoci s vaší bezpečností a naučit vás chránit vše na čem vám záleží. 

Našim požadavkem bylo, aby se nemuseli používat klíče a odemykat vstupy do domu a společné prostory včetně sklepů. Chtěli jsme navrhnout ovládání vstupu na kartu nebo čip na všechny zmiňované dveře. Děkujeme firmě ALTEZA group, protože teď už nemusíme používat klíče, máme přehled o tom, kdo se po domu pohybuje a zamezili jsme tak pohybu nežádoucích osob.
Daniel Smolíkpředseda představenstva bytového domu Praha-Zličín
Potřebovala jsem zabezpečit novostavbu rodinného domu. Obrátila jsem se na firmu AL-TEZA group pana Kucharika, který mi nabídl realizaci zabezpečení v kombinaci drátového a bezdrátového systému. Zároveň jsem chtěla připojit alarm na bezpečnostní centrum PCO. Vše splnilo mé představy a díky tomu mám svůj majetek neustále pod dohledem
Alexandra KalaPodnikatelka zakladatelka obchodů Profimed

Propojil jsem byznys s online marketingem

Na začátku všeho bylo krachující podnikání. JEDNOHO DNE přišel tvrdý pád. Tak tvrdý, že jsem ani nečekal, jak moc mě to do budoucna ovlivní. Takovou krizi bych nepřál opravdu nikomu. Nemluvím teď jen o krizi finanční, ale také o krizi psychické.

Období stresu, strachu, obav z budoucnosti. Spadl jsem na dno. Více zjistíte v článku <<Jak jsem se dostal k online marketinku>>. Jednoho dne však přišel bod zlomu email od chlápka, který totálně změnil můj pohled k podnikání. Až nakonec vznikly moje první ebooky věnované<< bezpečnosti a zabezpečovacím systémům>>, videa a případové studie.

S kým jsem spolupracoval

Průvodce zabezpečením majetku
Štěpán Kucharík

Stáhněte si průvodce:

Praktický průvodce zabezpečením

Manuál v PDF vás naučí, jak efektivně bez starostí a nervů řešit bezpečí a ochranu vlastního života a majetku.