AL-TEZA group s.r.o.

NÁŠ PŘÍBĚH

Kdo vám radí?
 
ALARMY DO DOMU/BYTU  S AL-TEZA GROUP

Štěpán je specialista se zaměřením na  zabezpečovací systémy 

Pomáhá lidem nebo firmám s jejich bezpečností, aby mohli žít život bez obav a podle svých představ

Autor projektu Cesta k bezpečnému životu online 

Autor několika <eBooků>, které vás naučí, jak řešit bezpečí a ochranu svého vlastního života

Má rád jednoduché a účinné metody zabezpečení a maximální automatizaci

Štěpán se rozhodl svůj byznys přenést  ze světa klasického podnikání na internet a své zkušenosti v podnikání sdílet

Odhaluje marketingové strategie 21.století pro svůj obor

Pomáhá lidem dostat se z bodu A do bodu B a odstartovat jejich spokojený život.

Mnoho věcí se v mém životě odehrálo za poslední roky a mým posláním je s vámi sdílet můj osobní i podnikatelský příběh, protože právě to, má velkou moc inspirovat druhé

Jsem  Štěpán Kucharík, normální chlap, který konečně ve svých 50+ letech může říct dělám, co mě baví a naplňuje. A život, kdy se nemusím soustředit jen na práci, ale mohu se věnovat také své rodině a koníčkům určitě smysl má.

Nemusím soustředit na práci - samozřejmě, nebudeme si nic nalhávat - ,,Bez práce nejsou koláče”, ale práce nemusí být jen nástroj na získání peněz, který jen psychicky vyčerpává, nedělá člověku radost a zabírá veškerý čas.

Já můžu říct, že jsem pánem svého času, dělám to, co mě baví a mám rád, ale hlavně, v čem vidím smysl. A pomáhat lidem smysl určitě má.

Můj život jsou <<zabezpečovací systémy, bezpečnost objektu a ochrana osob>>Proto jsem se vydal touto cestou a začal podnikat v oboru, který mě naplňoval a stále naplňuje.

Vzdal jsem se svých jistot a zariskoval. Risk je zisk a ze začátku by se dalo říci, že se opravdu vyplatil. Zažil jsem skvělé roky, kdy mi odměnou byly nejen vydělané peníze, ale také možnost měnit osudy jiných lidí k lepšímu.

Za svůj vrchol ledovce považuji asi to, že jsem mohl být při zrodu nákupního střediska Arkády Pankrác. Toto období bylo v mé podnikatelské éře opravdu zlatým dolem. Byl jsem pyšný na to, co jsem ve svém byznysu dokázal.

Vše běželo jak na drátkách, ale 24 let podnikání je opravdu dlouhá doba na to, aby se věci vyvíjely jen podle mých představ. Možná lehké zaslepení úspěchem, možná pocit, že se nic nemůže pokazit, způsobily ztrátu ostražitosti.

A jak už to bývá, tak po vysokém vzletu, přišel tvrdý pád. A ne jednou. Několikrát jsem si nabil nos. Ne všechny okolnosti můžeme ovlivnit. Podnikatelské krize se prostě nevyhnou nikomu.

A ani já nebyl výjimkou. Jsem člověk, tvor, který chybuje. A že jsem v životě ,,pár“ chyb nasekal. Hooooodněkrát jsem se špatně rozhodl, šlápl vedle. Slepě důvěřoval. A to se mi několikrát vymstilo.

Je zajímavé, kolikrát si člověk musí natlouct, aby se poučil.Vždy ale záleží na úhlu pohledu. Nic se neděje náhodou. Každá negativní zkušenost, nezdar, je pro nás příležitostí, jak něco změnit, udělat jinak. A přesně tohle jsem si vždy uvědomil, nenechal se zlomit, postavil se a šel dál.

Bohužel do podnikání zasahují také faktory, které my nijak neovlivníme. To ale neznamená, že tyhle faktory neovlivňují nás a náš zisk. Špatná ekonomická situace a okurková sezóna také přišly. V těchto nepříznivých obdobích jsem měl dvě možnosti.

První bylo nic nedělat, doufat v lepší zítřky a čekat až krize odezní. Druhou bylo najít nějaké řešení, jak se ze ,,dna“ dostat zas na vrchol. Člověk se nesmí bát otevřít dveře novým příležitostem.To byl pro mě zlom. Uvědomil jsem si, že ,,Každý jsme svého štěstí strůjce“ a já nemůžu čekat se založenýma rukama a věřit v zázrak.

 

 

Bod zlomu nastal v roce 2014, kdy jsem dostal email od chlapíka, který mi otevřel oči. Doba jde stále kupředu. Nemění se jen svět kolem nás, mění se také způsob podnikání.

To byla věc, kterou jsem si dříve neuvědomoval, ale díky Davidovi a jeho online vzdělávacím programům jsem se probudil.

Na podzim roku 2014 jsem si koupil můj první ONLINE KURZ a začal jsem se učit novým věcem, vzdělávat. Najednou se mi otevřel svět online podnikání. Nový směr, nový přístup, nové možnosti, nový pohled na podnikání a můj obor.

Toho nového bylo hodně. Říkal jsem si, že nejsem žádný ajťák ani expert na počítače, že jsem jen běžný uživatel maximálně wordu a excelu :-D. Počáteční skepse, strach z neznámého, další nejistota.

Chci si tím zas procházet?Má tohle všechno vůbec nějaký smysl? Tohle všechno se mi honilo hlavou, ale Davidův přístup mě nadchnul a vše, co říkal dávalo smysl.

Život je změna a já najednou stál před novými dveřmi. Stačilo jen vzít za kliku a vstoupit do nového světa. Světa podnikání 21. století. Psaní e-booku, točení videí, webinářů, psaní blogu.

Nové věci, na které jsem se mohl začít těšit. Další možnosti seberealizace. Nový způsob, jak pomáhat lidem v tom, co umím, ale trochu jinak.

Tohle najednou byla má cesta. A tak vznikl můj první e-book

<< Rychlý průvodce zabezpečením>>.

Následovaly další:

<13 nesmyslných mýtů o alarmech aneb zabezpečete si domov> 

Světlo světa spatřily PŘÍPADOVÉ STUDIE celé se to začalo skládat jako puzzle a výsledkem byl vznik projektu

<

V projektu ukazuji lidem cestu, JAK SI mohou ZABEZPEČIT DŮM/BYT a proměnit svůj domov v bezpečné místo. Radím, jak si mohou kompletně ochránit domácnost chytrými systémy. Jak si mohou pomocí nových technologií  alarmu automatizovat domácnostn ebo chránit své zdraví.

Zároveň s projektem vznikl i první <>

Z minulosti jsem se ale už poučil a proto vím, že není dobré usnout na vavřínech. Proto nezůstalo jen u eBooků a projektu.

Proto vznikly stránky a PRODUKTY z rodiny zabezpečovacích systémů a internetového marketingu.

Chci ukázat začínajícím živnostníkům, malým podnikatelům jako jsem já, že způsob podnikání se mění, ukázat jim nové možnosti a příležitosti. Motivovat. Podporovat. Že každý bez výjimky prochází obdobím blahobytu a obdobím temna. Že člověk může docílit všeho, co chce, ale musí pro to něco udělat.

V životě nic není zadarmo. To ale neznamená, že si cestu k cíli nemůžeme ulehčit a zpříjemnit. Pro mě se internetový marketing stal vášní, koníčkem, který mi přináší zároveň peníze, čas, svobodu, seberealizaci,nezávislost.

Každý může být pánem svého času a užívat si života. Tohle je cesta, kterou vám chci ukázat a pomoci tak každému dostat se z BODU A do BODU B a nastartovat spokojený život. Jde to. 

ZMĚNA ČASTO DOSTÁVÁ SVOU PŘÍLEŽITOST, AŽ TEHDY KDYŽ ZAČNEME UVAŽOVAT VÚBEC O TOM, ŽE BY TO MOHLO BÝT JINAK, KDYŽ PŘIPUSTÍME, ŽE EXISTUJE MOŽNOST ZMĚNY A KDYŽ SE ROZHODNEME,ŽE TU ZMĚNU CHCEME.

                                                                    Štěpán Kucharík 

 


CESTA K BEZPEČNÉMU ŽIVOTU ONLINE

Vítejte ve světě zabezpečovací techniky a moderních technologií. Vítejte v projektu CESTA K BEZPEČNÉMU ŽIVOTU ONLINE. Těší mě, že jste spolu s námi na palubě, že se vidíme, a že se tu budeme pravidelně setkávat. Abyste na palubě vydrželi a žádný vítr v podobě ztráty nadšení a nedostatku soustředění vás z ní neshodil, bude fajn, když si společně povíme a vysvětlíme, proč je dobré se na cestu k bezpečnému životu online vydat.