Bezpečný domov 

Poplašný systém, neboli elektronické zabezpečovací zařízení (EZS) vám pomůže ochránit majetek proti vloupání a vykradení. Mimo to ale také rozpozná rizikové situace, jako jsou požár, únik plynu či vody, případně dokáže havárii sám zabránit. Dále vám může zajistit například komfortní teplotu pro celý dům nebo ochránit zazimovanou chalupu před zamrznutím. Jen si jednoduše nastavíte chytré funkce, než půjdete spát. Váš dům je přizpůsoben nejen bezpečnému a pohodlnému životu dětí, ale je připraven i na budoucnost.

Veškerá technika jde rychle a jednoduše ovládat pomocí mobilního telefonu, tabletu či počítače.Nad svým majetkem máte perfektní čtyřiadvacetihodinový přehled a kontrolu. Odkudkoli se okamžitě přesvědčíte o stavu vašeho domova rychle a jednoduše.

Zabezpečovací systém určený k ochraně objektů se hodí jak pro obytné prostory, jako rodinné domy, byty, tak i pro firemní prostory - kanceláře, obchody, sklady, dílny apod. Systém dokáže hlásit nejen vloupání, požár či přepadení, ale také upozornit na zdravotní obtíže a další rizika.

Dnešní technologie nabízejí i domovní automatizaci. Můžete jim tak přenechat ovládání spotřebičů, řízení topení, zapínání elektroniky detektorem pohybu nebo detektorem otevření. Vše funguje i na dálku.

Chcete zabezpečit Dům/Byt a ochránit své zdraví, ale zdá se vám to jako neuskutečnitelný sen?

Ukážu vám, že jeho splnění je snadnější než jste si kdy mysleli! Více ve videu:

 

Pohybový detektor s kamerou
Klávesnice systému
Detektor rozbití skla
Magnetický detektor otevření dveří / oken
Detektor kouře a teploty se sirénou

DOSTUPNÝ ODKUDKOLIV

Ke svému alarmu se dostanete odkudkoliv - ze svého počítače, tabletu, chytrého telefonu. Prostřednictvím internetové aplikace můžete svůj alarm a domovní automatizaci ovládat, prohlížet stav objektu a sledovat události.

Nejmodernější technika je tu pro vás. To, jak prvky inteligentní techniky dokáží ochránit majetek bere dech. Zbavíme vás starostí o vaše bezpečí. Doma, ve firmě i v životě. Budete se tak moci plně soustředit na svou rodinu, práci a koníčky.

Mohu vám slíbit, že se na zabezpečovací techniku už nebudete dívat jako doposud. Je to totiž věc pro každého. Náš zákazník je učitel ve škole, je to dítě, je to starostlivý muž či žena, kteří mají obavy o své staré nemocné rodiče, je to podnikatel, majitel firmy. Proto tuto techniku děláme jednoduchou. Děláme ji tak, že funguje jako spotřebič.

JAK PROBÍHÁ PROCES TVORBY VAŠEHO  ZABEZPEČENÍ

 • 1
  1. KROK
  Dejte nám o sobě vědět prostřednictvím formuláře na této stránce.
 • 2
  2. KROK
  Ozveme se Vám a zatím po telefonu si řekneme o Vašich očekáváních a možnostech řešení ochrany majetku.
 • 3
  3. KROK
  První konzultace - vzájemně se poznáme osobně přímo v objektu, který je předmětem zabezpečení nebo můžeme konzultovat na dálku přes Skype.
 • 4
  4. KROK
  Uděláme analýzu potřeb zákazníka a navrhneme kvalitní řešení Vašeho problému. V této fázi je nutné objekt fyzicky vidět.
 • 5
  5. KROK
  Připravíme návrh ochrany Vašeho majetku, kde se aktivně i Vy zapojíte a stanete se tak trochu spoluautorem Vašeho zabezpečení.
 • 6
  6. KROK
  Předložíme Vám zpracovaný návrh řešení ochrany. Samozřejmostí je vypracování seriózní nabídky s více variantami.
 • 7
  7. KROK
  Zbavíme Vás starostí o Vaše bezpečí. Doma, ve firmě i v životě. Budete se tak moci plně soustředit na svou rodinu, práci a koníčky.

  Tvoříme Vaše bezpečí.

Toužíte zabezpečit DŮM/BYT, ale nevíte jak na to?

Bojíte se, že uděláte něco špatně nebo při jeho tvorbě 
zapomenete na něco podstatného? Nevíte, jaká jsou specifika zabezpečení a jak bezpečnost domova celkově uchopit?