ZABEZPEČENÍ DOMŮ A FIREM

ELEKTRONICKÝ POPLAŠNÝ SYSTÉM

Bezpečnost je základem šťastného a spokojeného života vaší rodiny. Jak tedy ochránit své zdraví, zdraví svých dětí, ale také svůj majetek a místa, kde žijete a pracujete?

Odpovědí je nejmodernější specializovaná technika. Je inteligentní a její ovládání zvládne každý. Při zakládání této společnosti jsem si kladl jediný cíl, který jiní považovali za nemožný. Dostat nejvyspělejší světové technologie do domácností. K lidem, jako jste vy nebo já.

Kamerový systém pomůže efektivně střežit nejen firemní prostory, ale také váš dům. Díky monitoringu můžete rychle reagovat na krádeže, podvody či havárie. Lze jej integrovat do bezpečnostního systému spolu s elektronickým zabezpečovacím nebo přístupovým systémem.

Poplašný systém, neboli elektronické zabezpečovací zařízení (EZS) vám pomůže ochránit majetek proti vloupání a vykradení. Mimo to ale také rozpozná rizikové situace, jako jsou požár, únik plynu či vody, případně dokáže havárii sám zabránit. Dále vám může zajistit například komfortní teplotu pro celý dům nebo ochránit zazimovanou chalupu před zamrznutím. Jen si jednoduše nastavíte chytré funkce, než půjdete spát. Váš dům je přizpůsoben nejen bezpečnému a pohodlnému životu dětí, ale je připraven i na budoucnost.

Veškerá technika jde rychle a jednoduše ovládat pomocí mobilního telefonu, tabletu či počítače. Vaše vozidlo, jachta nebo jiný dopravní prostředek se nepohne ani o metr bez vašeho vědomí a vůle.

Nad svým majetkem máte perfektní čtyřiadvacetihodinový přehled a kontrolu. Odkudkoli se okamžitě přesvědčíte o chodu své firmy, stavu vašeho domova nebo pohybu vašeho vozidla. Rychle a jednoduše.

Zabezpečovací systém určený k ochraně objektů se hodí jak pro obytné prostory, jako rodinné domy, byty, tak i pro firemní prostory - kanceláře, obchody, sklady, dílny apod. Systém dokáže hlásit nejen vloupání, požár či přepadení, ale také upozornit na zdravotní obtíže a další rizika.

Dnešní technologie nabízejí i domovní automatizaci. Můžete jim tak přenechat ovládání spotřebičů, řízení topení, zapínání elektroniky detektorem pohybu nebo detektorem otevření. Vše funguje i na dálku.

Detektor teploty, venkovní siréna a detektor pohybu
Pohybový detektor s kamerou
Klávesnice systému
Detektor rozbití skla
Magnetický detektor otevření dveří / oken
Detektor kouře a teploty se sirénou

DOSTUPNÝ ODKUDKOLIV

Ke svému alarmu se dostanete odkudkoliv - ze svého počítače, tabletu, chytrého telefonu. Prostřednictvím internetové aplikace můžete svůj alarm a domovní automatizaci ovládat, prohlížet stav objektu a sledovat události.

Nejmodernější technika je tu pro vás. To, jak prvky inteligentní techniky dokáží ochránit majetek bere dech. Zbavíme vás starostí o vaše bezpečí. Doma, ve firmě i v životě. Budete se tak moci plně soustředit na svou rodinu, práci a koníčky.

Mohu vám slíbit, že se na zabezpečovací techniku už nebudete dívat jako doposud. Je to totiž věc pro každého. Náš zákazník je učitel ve škole, je to dítě, je to starostlivý muž či žena, kteří mají obavy o své staré nemocné rodiče, je to podnikatel, majitel firmy. Proto tuto techniku děláme jednoduchou. Děláme ji tak, že funguje jako spotřebič.

JAK PROBÍHÁ PROCES TVORBY VAŠEHO  ZABEZPEČENÍ

 • 1
  1. KROK
  Dejte nám o sobě vědět prostřednictvím formuláře na této stránce.
 • 2
  2. KROK
  Ozveme se Vám a zatím po telefonu si řekneme o Vašich očekáváních a možnostech řešení ochrany majetku.
 • 3
  3. KROK
  První konzultace - vzájemně se poznáme osobně přímo v objektu, který je předmětem zabezpečení nebo můžeme konzultovat na dálku přes Skype.
 • 4
  4. KROK
  Uděláme analýzu potřeb zákazníka a navrhneme kvalitní řešení Vašeho problému. V této fázi je nutné objekt fyzicky vidět.
 • 5
  5. KROK
  Připravíme návrh ochrany Vašeho majetku, kde se aktivně i Vy zapojíte a stanete se tak trochu spoluautorem Vašeho zabezpečení.
 • 6
  6. KROK
  Předložíme Vám zpracovaný návrh řešení ochrany. Samozřejmostí je vypracování seriózní nabídky s více variantami.
 • 7
  7. KROK
  Zbavíme Vás starostí o Vaše bezpečí. Doma, ve firmě i v životě. Budete se tak moci plně soustředit na svou rodinu, práci a koníčky.

  Tvoříme Vaše bezpečí.

MONTÁŽ ALARMŮ JABLOTRON DO BYTŮ, DOMŮ I ROZSÁHLÝCH FIREMNÍCH OBJEKTŮ

Zabýváme se montáží alarmů JABLOTRON do bytů, domů i rozsáhlých firemních objektů. Pomůžeme Vám také s jejich servisem a připojením na pult centralizované ochrany.

Zabezpečení rodinného domu v Hostouni , v Jenči

Alarmy

Hlídaný objekt je součástí satelitního městečka v klidné lokalitě. Objekt jsme vybavili nejmodernější zabezpečovací technologií od Jablotronu společně s napojením na PCO.

Jak zabezpečíme Váš dům ve třech krocích?

 • Analýza aktuálního stavu a plán realizace zabezpečovacího systému.
 • Profesionální montáž.
 • Připojení alarmu na pult centralizované ochrany.

BEZPEČNOSTNÍ ALARM JABLOTRON

Alarm od Jablotronu je revoluční bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Díky revolučnímu systému ovládání je to alarm, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát. Zvolte alarm vyvinutý pro lidi!

ŠETRNÁ INSTALACE

Kombinace bezdrátového i drátového řešení alarmu umožňuje šetrnou instalaci jak pro váš objekt, tak i vaši peněženku. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie Jablotron!

DOSTUPNÝ ODKUDKOLIV

Ke svému alarmu  se dostanete díky bezplatné aplikaci MyJABLOTRON z vašeho chytrého telefonu nebo počítače odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.

CELKOVÁ OCHRANA NA 3 MĚSÍCE ZDARMA

S montáží nového alarmu Jablotron dostáváte automaticky dotaci na 3 měsíce služby Celkové ochrany zdarma. Zcela bez závazků se tak můžete přesvědčit, co znamená skutečný pocit bezpečí.


MULTIFUNKČNÍ POUŽITÍ

Alarmy Jablotron vás ochrání nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu.  Kromě profesionálního zabezpečení  nabízí i unikátní domovní automatizaci . Ovládejte dálkově svůj dům, chatu či firmu a využijte možnosti špičkové techniky naplno!


CESTA K BEZPEČNÉMU ŽIVOTU ONLINE

Vítejte ve světě zabezpečovací techniky a moderních technologií. Vítejte v projektu CESTA K BEZPEČNÉMU ŽIVOTU ONLINE. Těší mě, že jste spolu s námi na palubě, že se vidíme, a že se tu budeme pravidelně setkávat. Abyste na palubě vydrželi a žádný vítr v podobě ztráty nadšení a nedostatku soustředění vás z ní neshodil, bude fajn, když si společně povíme a vysvětlíme, proč je dobré se na cestu k bezpečnému životu online vydat.